SYLWETKA

PAWEŁ PRZYBYLSKI

Urodziłem się w 1980 roku w Pabianicach. Tutaj również się wychowałem i spędziłem niemalże całe swoje dotychczasowe życie. Przez ponad 10 lat byłem ministrantem w jednym z miejscowych kościołów.

W latach 2002 – 2007 wyjechałem do Anglii co było na dwa lata przed wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej. W związku z tym chodziłem tam do szkoły językowej jednocześnie pracując. Wykonywałem różne prace. Zaczynałem od pracy w fabrykach a skończyłem na pracy w renomowanych hotelach, w których pierwsze kroki stawiałem jako kelner. Pomimo, iż nie miałem doświadczenia dość szybko awansowałem a swoją przygodę z hotelarstwem skończyłem na stanowisku asystenta menagera restauracji w dość prestiżowym miejscu. Z uwagi na fakt całkiem płynnego posługiwania się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie a także umiejętności interpersonalne mogłem swobodnie rozmawiać z ludźmi z różnych stron świata.

Po powrocie do Polski zostałem ojcem i w tej roli świetnie się odnajduję. Moja praca zawodowa zawsze była związana z ludźmi.

Odkąd sięgam pamięcią zawsze lubiłem po prostu widzieć i rozumieć jak najwięcej. Między innymi dlatego w 2007 roku zainteresowałem się sytuacją polityczną. Były to czasy gdy PiS oddawał władzę. Właśnie wtedy po raz pierwszy odniosłem wrażenie, że coś się nie zgadza w przekazie płynącym do nas z mediów głównego nurtu. Zacząłem więc poszukiwać wiedzy z innych źródeł. Tak upłynęło bez mała 13 lat. Co jakiś czas trafiałem na nowe, zaskakujące informacje, które na początku wydawały się jakąś bzdurą.

Dziś wiem już z całą pewnością, że Polska jako suwerenny kraj nie istnieje, zresztą tak samo jak prawie wszystkie inne kraje na świecie. Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej Polska jako kraj wraz z narodem mają przestać istnieć. Od wielu dziesięcioleci wmawia się nam, że jesteśmy gorsi, jacyś zaściankowi, za głupi czy za biedni, by posiadać suwerenność i samemu gospodarzyć się we własnym kraju. To wszystko jest kłamstwem. Wiem co mówię, bo mam porównanie. Polska to najwspanialszy kraj na świecie ze wspaniałymi ludźmi, w których od setek lat jest ogromny potencjał – co wielokrotnie udowodniliśmy na przestrzeni wieków. Polska to również jeden z najbogatszych krajów na świecie. I to są właśnie prawdziwe powody dla których nie chcą nam pozwolić się podnieść.

Już od setek lat narzuca się nam rządy, które każą nazywać się polskimi. Rządy, dla których dobro innych państw czy nacji jest ważniejsze niż nasze własne. Zostaliśmy sprowadzeni do roli niewolników. Nasze dzieci rodzą się z długiem. Wmówiono nam, że pieniądze są najważniejsze i zmuszono nas byśmy uganiali się za nimi – byśmy nie mieli czasu na szersze spojrzenie na rzeczywistość. Wmówiono nam, że mamy wolność, że możemy robić co chcemy. Czyżby? Czy ta wolność nie ogranicza się przypadkiem do tego co zgodne z celami zarządców naszego kraju?

Cały ten system w którym funkcjonujemy jest nieludzki, pasożytniczy. Narzuca nam się prawo, które stoi w sprzeczności z prawem naturalnym. W dzisiejszych czasach prawo wykorzystywane jest do sankcjonowania bezprawia. W zasadzie wszystkie prawdziwe wartości są odwrócone. Nic nie jest takie jak być powinno. Uderza się w podstawowe wartości, takie jak rodzina, by rozkład społeczeństw pogłębić.

Nic nie dzieje się bez przyczyny i bez celu. Dla tych, którzy mają czas na zajmowanie się tym co ważne, cele są oczywiste. Dla pozostałych, pracujących codziennie po 8 – 10 godzin, wychowujących dzieci, zmęczonych po całym dniu, oglądających telewizję dla relaksu została stworzona demokracja. Możemy jednak wykorzystać to narzędzie, by odzyskać kontrolę nad sprawami dotyczącymi nas i naszych bliskich a także otoczenia, w którym żyjemy.

Kieruję się w życiu kilkoma uniwersalnymi zasadami takimi jak:

  • „po owocach ich poznacie”
  • wiara jest przeciwieństwem i zaprzeczeniem wiedzy
  • wiara jest dla leniwych

Bardzo ważne dla mnie jest utrzymywanie równowagi pomiędzy sercem a rozumem. Uważam, że człowiek kierujący się tylko rozumem ma tendencję do bycia okrutnym dla innych, natomiast ten, który kieruje się tylko sercem może okazać się naiwny czy nawet głupi.

„Wolność jest pochodną zdrowego indywidualizmu, równowagi i równości wychodzącej z samostanowienia i samoograniczenia idącego w kierunku wyeliminowania wewnętrznego egoizmu i nadmiernego łaknienia ze swego życia.”

Wraz z grupą przyjaciół i ludzi o wysokiej świadomości postanowiliśmy aktywnie włączyć się w walkę o wolność każdej jednostki a także dobro naszego kraju oraz środowiska, w którym żyjemy. Część z nas od lat działa w swoich środowiskach a inni byli dotychczas obserwatorami. Jesteśmy różni, bo ludzie w ogóle są różni – w tym tkwi cały urok życia. Łączą nas jednak podstawowe wartości i cele.

ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ, KTÓRA AKTUALNIE JEST W BUDOWIE:

www.pawel.nowepanstwopolskie.pl

www.nowepanstwopolskie.pl

Wkrótce znajdziecie tam wiele ważnych informacji, które miały, mają lub potencjalnie mogą mieć wpływ na nasze życie i naszą przyszłość.

Wszystkich, którzy chcieliby skontaktować się ze mną lub koordynatorem mojego komitetu wyborczego Ryszardem Gadowskim (tel. 512 743 563) zapraszam do kontaktu pisząc na adres:

ryszard@nowepanstwopolskie.pl

pawel@nowepanstwopolskie.pl

Wspomóż niezależnego kandydata poświęcając swój czas na zebranie podpisów. Pobierz listę, wydrukuj:

LISTA POPARCIA – PAWEŁ PRZYBYLSKI